Vitajte

LIVESCORE.in
Hokej
Ťažká finančná situácia v Kontinentálnej hokejovej lige, osud Slovana Bratislava hrozí aj ďalším klubom.

Read More...
Zimné športy
Lyžiarska rodina Žampovcov vyvolala na slovenskej športovej scéne poriadnu búrku. Zdá sa však, že iba v pohári vody. Zverejňované informácie o možnosti reprezentovať Rusko sú totiž minulosťou. Bratská dvojica Adam a Andreas budú naďalej hájiť slovenské farby.

Read More...
Tenis
Posadila sa pred novinárov a vyriekla pamätné slová. Všetkých šokovala. "Mala som pozitívny test na kokaín. Drogy som pritom nikdy vedome nebrala. Cítim sa nevinná. Napriek tomu chcem oznámiť ukončenie kariéry. Nemám chuť doťahovať sa niekoľko rokov s antidopingovými funkcionármi."

Read More...
Cyklistika
Víťazom 103. ročníka klasických cyklistických pretekov Scheldeprijs v Belgicku sa v stredu stal Nór Alexander Kristoff.

Read More...
Cyklistika
Slovenský cyklista Peter Sagan sa v stredu predstaví na 103. ročníku pretekov Scheldeprijs v okolí Antverp s inými úlohami ako zvyčajne.

Read More...
Hokej
Slovenská hokejová reprezentácia v stredu ráno odcestovala do Jihlavy na dva prípravné zápasy proti Česku bez brankára Jána Laca a útočníka Michela Miklíka.

Read More...
Futbal
V súvislosti s obsadením postu trénera vo futbalovom Slovane Bratislava sa spomínajú mená ako Karel Jarolím či Martin Ševela.

Read More...
Zimné športy
Prezident SR Andrej Kiska privítal s radosťou správu, že lyžiari Adam a Andreas Žampovci budú naďalej reprezentovať Slovensko.

Read More...
Basketbal
Basketbalisti Atlanty Hawks zvíťazili v nočnom zápase zámorskej NBA nad Brooklynom Nets vysoko 131:99. Výsledky v článku

Read More...
Cyklistika
Víťazom 99. ročníka cyklistických pretekov Okolo Flámska sa stal Nór Alexander Kristoff.

Read More...
Hokej
Slovenská hokejová reprezentácia do 20 rokov uzavrie prebiehajúcu sezónu na kvalitne obsadenom Turnaji štyroch krajín v Bratislave. Zverenci trénera Ernesta Bokroša sa od 9. do 11. apríla stretnú s rovesníkmi z Česka, Fínska a Ruska.

Read More...